Radna odchodzi z KO i przechodzi do opozycji. Będzie współpracować z Razem
Zmiany w Radzie Miasta Krakowa. Agnieszka Łętocha ogłosiła odejście z klubu Koalicji Obywatelskiej i przejście do opozycji. Radna zapowiada współpracę … Czytaj dalej Radna odchodzi z KO i przechodzi do opozycji. Będzie współpracować z Razem
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element