Radna odchodzi z KO i przechodzi do opozycji. Będzie współpracować z Razem

Zmiany w Radzie Miasta Krakowa. Agnieszka Łętocha ogłosiła odejście z klubu Koalicji Obywatelskiej i przejście do opozycji. Radna zapowiada współpracę … Czytaj dalej Radna odchodzi z KO i przechodzi do opozycji. Będzie współpracować z Razem